zinde terlik diye bir şey


geçenlerde radyoda duydum önceleri güldüm geçtim.

sonraları komşuda gördüm garip tabanlı bir terlik di. İşe yarıyormu dedim önce komşuya adam bir dua etti ki aklın şaşar. Bu güne kadar bilmem kaç kilo verdiğini ve ayak ağrılarından da kurtulduğundan bahsetti.

Daha sonra eve geldiğimde internette biraz bakındım durdum nedir ne değildir bu terlik diye.Üreten firma ile görüştüm. En son akrabam da bu terlikten görünce tamamdır dedim.

İncelediğin zaman sıradan bir terlik aslında. Mantelitesi de çok sıradan ama işe yarıyor. Sonraları kendim aldım ve kullandım. İlk günler biraz çin işkencesini kendi kendinize uyguluyormuş gibi gözüksede ilk giymeden kısa bir süre sonra ayağınız terliğe alışıyor.

Saymadım ancak 68 adet olduğu söylenen tabanda bulunan ve ortopedik pim denilen pimler sayesinde ayak altında bulunan organlara ait noktalara bir nevi masaj felsefesine dayanan bu terlik ile günde 15 er dakikalık sabah ve akşam olmak üzere yapacağınız yürüyüşler bir takım müzmin rahatsızlıklara iyi geliyor.

Ben kullandım inanmayacaksınız ama benim tansiyon problemimi halletti.

Bir bakın isterseniz.

http://www.zindeterlik.org

http://www.zindeterlik.net sitelerinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. bir de bu adres var http://www.zindeistanbul.com

Türkiyenin heryerine kargo ile gönderebiliyorlar.

www.evvilla.com sitesinden de online olarak ürünü sipariş edebilirsiniz. Ben bu siteden aldım bir tane.

Reklamlar

4 thoughts on “zinde terlik diye bir şey

  1. Ilk gunler biraz ayaklari agirtiyor.ama sabirla devam edecegim.uzun süredir kullananlar varsa yorum yazarsa sevinirim.by

  2. ben daha önce kullandım. Memnun kaldım kilo vermemde çok faydası oldu. Bir akrabamın da tansiyon problemi ile aldığını ve derdine iyi geldiğini biliyorum.

  3. ben arkadaşım da gördüm iş yerinde kullanıyordu bende onunla beraber kullandım ve ağrılarımda çok faydasını gördüm. Bunun yanında kilo vermek için faydası olduğunu da gözlemledim. Herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s